De bibliotheek komt naar je toe!
De bibliotheken van Biblionet Drenthe starten met een bijzondere service voor hun klanten: medewerkers van bibliotheken stappen op de fiets of in de auto om de gereserveerde materialen bij de klanten thuis te bezorgen.

Bestaande reserveringen
Omdat de bibliotheken tot 6 april zijn gesloten, is het niet mogelijk om de gereserveerde boeken e.d. op te halen. Als je reserveringen hebt staan, worden deze binnenkort bij je thuis bezorgd. Je wordt door de bibliotheek telefonisch benaderd om een aflevermoment af te stemmen.
Nieuwe reserveringen
De bibliotheken doen er alles aan om de collectie zo veel mogelijk beschikbaar te maken. Daarom kun je ook nieuwe reserveringen plaatsen. Dit is alleen van toepassing op boeken e.d. die binnen de eigen bibliotheek aanwezig zijn. Ook deze titels worden aan de deur geleverd.
Wil je boeken reserveren dan kan dat online via https://www.bibliothekendrenthe.nl/online-bibliotheek